To nejlepší pro vaše auto

To nejlepší pro vaše auto

Hledáte spolehlivý bazar pneumatik, kde vám pneumatiky nejen opraví a vymění, ale také zajistí kompletní servis kol od laserové geometrie, po seřízení sbíhavosti, test brzdových kotoučů, testy tlumičů, anebo test podvozku? Tím pravým pro vás může být pneu bazar Praha Novák. Pneuservis provozujeme pro Prahu a okolí. Sídlíme v Praze Michli, kde nás můžete navštívit po předchozí objednávce online, nebo si můžete nechat opravit pneumatiky přímo na počkání. Svým klientům poskytujeme kompletní servis i s následným doporučením vhodných pneu právě pro Vaše vozidlo.

Spolehlivost, naše priorita

V současnosti se pneuservis Praha Michle může pochlubit velkou klientelou. Stále se snažíme o stoprocentně odvedenou práci, férové jednání a rychlé a kvalitní služby. Věříme, že i v budoucnu budou naše služby nadále vyhledávány a bazar pneu Praha zůstane nadále v oblibě. Kde jinde vám zajistí kompletní servis pneumatik, zahrnující 3d geometrii, seřízení sbíhavosti kol, testy brzdových kotoučů, nebo testy tlumičů a to vše za bezkonkurenčně nízkou cenu? Doporučíme Vám vhodné pneu pro Vaše vozidlo a rovněž nářadí, s nímž sami zvládnete pneumatiku opravit na dojezdovou vzdálenost.

Zázemí pro klienty

Svým zákazníkům jsme připravili vlastní parkoviště s kapacitou až 25 míst a skvělé zázemí. Velmi rádi vás přivítáme v našem pneuservise Praha 10 a uděláme pro Vašeho čtyřkolového miláčka jen to nejlepší. Nedělá nám žádný problém opravit poškozené pneumatiky, abyste mohli i nadále bez starosti jezdit. Naši mechanici udělají geometrii kol Praha na Vašem vozidle, sbíhavost kol, test brzdových kotoučů, test tlumičů, test podvozku a další servis. Předem Vás informujeme o rozsahu poškození, době trvání opravy a předběžné cenové relaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *