Mycí linka nákladních vozidel na D1

mycka nakladni vozu

Spousta nákladních vozů využívá dálnici D1 jako hlavní spojovací tempu pro přepravu nejrůznějšího sortimentu. Není se proto čemu divit, že kolem této komunikace vznikají stále nové služby zaměřené právě na tento typ dopravních prostředků.

My vás nyní seznámíme s novou mycí linkou nákladních vozidel na D1, která vám ušetří čas při mytí vozu, fyzické síly a zároveň finanční prostředky. Služba je totiž cenově dostupná.

Profesionální mytí nákladních automobilů

Rainbow Ultima, tak přesně za tímto označením se skrývá profesionální mycí linka přizpůsobená tomuto typu dopravních prostředků. To znamená, že má odpovídající výšku, šířku a samozřejmě mycí příslušenství zaměřené na různé vozy. Kromě klasických kamionů se zde mohou mít traktory, cisterny, požární vozidla, nákladní vozy pro svoz odpadků, ale také další speciální auta.

Důraz je v tomto případě kladen na preciznost a kvalitu mycího procesu. Spousta trysek s dlouhým dosahem, komplexnost mytí včetně podvozku a šetrné kartáče. Díky použité technologii se vám nestane, že by došlo k poškození laku či k jiným problémům.

Použit je systém tlakového mytí podvozku, speciální boční oscilující tlakové mytí, naklápěcí trysky a mnohé jiné. Všechno tohle se promítá do vyšší účinnosti mycího procesu.

mycka nahladnich automobilu

Jezděte s čistým nákladním vozem

Nepřízeň počasí nebo nečistoty na vozovce mohou zaskočit jakéhokoliv řidiče nákladního vozu. Pokud se něco podobného stane, nezoufejte. Při cestě po dálnici D1 jednoduše navštivte novou mycí linku a umyjte si nákladní automobil na tom správném místě. Zapomeňte na ruční mytí a vydejte se cestou efektivního čištění za málo peněz. Zdržováni nebudete ani díky rychlosti celého procesu.

Nová mycí linka D1 nákladních vozidel je spojena také s šetrnými čistícími prostředky a speciálním voskem, což jsou další důvody proto, abyste toto místo navštívili.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.