I z druhé ruky se dají najít cool auta – stačí jen správně hledat!

Hledáte pro sebe nové auto, do kterého byste se na první pohled zamilovali? Jste při výběru auta nároční a nespokojíte se s podprůměrnou kvalitou? Potřebujete, aby váš nový vůz působil reprezentativním dojmem a vystihoval vás, jako člověka? Najít takové auto není snadné, ovšem ani nemožné. Nemusíte dokonce vybírat ani mezi novými auty. I některá ojetá vozidla mohou vaše představy splňovat dokonale. Stačí jen vědět, kde hledat.

I ojetá auta mohou mít nadstandardní kvalitu

Pokud chcete kvalitní, osvědčené a reprezentativní auto, můžete jej najít i mezi ojetými vozy. I ojeté vozy mohou mít svou kvalitu. Vždy záleží na tom, jakým způsobem se k vozu choval jeho předchozí majitel, zda byl vůz garážovaný a pravidelně servisovaný. Výhodou pro zájemce o ojeté vozy, je jejich výrazně nižší finanční hodnota. Nová auta velmi rychle ztrácí na ceně. I cena půl roku starého automobilu může být o desítky tisíc nižší, než jeho pořizovací cena a přitom je tento vůz stále v perfektní kondici. Až najdete takto kvalitní ojeté vozy na prodej, můžete provést skvělý nákup a ještě ušetřit.

coolauta.cz_auto-vyhybka_cz_01

Z autobazaru nebo z inzerátu?

Ojeté vozy na našem trhu nemají příliš dobrou pověst. Je to dáno především prodejci aut, kteří se snaží zamaskovat jejich vady, stáčejí tachometry a mnoha dalšími úpravami omlazují auta. Vy od nich pak čekáte kvalitu, ale realita je zcela jiná. Tyto praktiky rozhodně neprovozují jen autobazary, ale skryté vady stále častěji nacházíme také u automobilů prodávaných přes inzerát. Více o nástrahách koupě auta přes inzerát čtěte ZDE. Raději se tedy poohlédněte po osvědčeném autobazaru.

coolauta.cz_auto-vyhybka_cz_02

Jak vypadá spolehlivý autobazar?

Především je důležité, aby nabídka vozů v autobazaru splňovala vaše představy. Každý autobazar v Praze i jiných městech republiky je zaměřen na něco jiného. Většina autobazarů se specializuje na rodinné vozy, ale nechybí ani takové, které jsou specializované na vozy zánovní. Mezi takové patří například autobazar Auto Výhybka. Kromě nabídky vozů rozhodují také služby a záruky, které autobazary nabízí. Autobazar by vám měl zaručit legální původ automobilu a poskytnout záruky proti skrytým vadám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *