Jak správně pečovat o ALU disky?

Jak spravne pecovat o ALU disky

Pokud chcete, aby vaše ALU kola zářila po celý rok, používejte jen kvalitní čistící prostředky. Právě pro kola z lehkých slitin byly vyvinuty speciální čistící prostředky. Není vhodné používat běžné prostředky a už vůbec ne agresivní chemikálie.

Jak je to s ALU disky v zimě?

Pro zimní použití ALU disků se používá speciální vysoce kvalitní lak, vyvinutý pro zatížení v zimním období, kdy na kola působí například sůl, štěrk a jiné látky. Je potřeba najít vhodný kompromis mezi tloušťkou vrstvy a pružností laku. Protože v zimě působí na ALU kola ve velké míře sůl, kola by měla obstát v testu v mlhové solné komoře, který by měl prokázat kvalitu a odolnost laku.

Komu svěřit péči o ALU kola?

Chcete-li, aby vaše ALU disky měly kvalitní péči a tedy i dobrou výdrž, svěřte je do rukou odborného pneuservisu. Pneuservis Praha 8, tedy společnost PneuMráček, je zárukou kvality. Na českém trhu působí již od roku 1989, používá špičkovou technologii, ve svém týmu má šikovné, odborné pracovníky. Jedná se o moderní pneuservis s kompletní nabídkou pneuslužeb. Doporučí vám také, jako ALU kola vašeho auta pečovat a udržet je tak v dobrém stavu.

Když dojde k poškození ALU kol

Pokud by došlo k poškození vašich ALU disků, pneuservis PneuMráček provádí opravy a renovace ALU kol za použití nejmodernější technologie. Poškozená ALU kola rovnají, svařují, čistí, lakují, vícedílná kola odborně rozeberou a po opravě opět smontují a přetěsní.

Pneuservis PneuMráček poskytuje individuální přístup, s důvěrou se můžete svěřit do odborných rukou této firmy s tradicí a zkušenostmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.