Uvažujete o zapůjčení dodávky?

Mnoho lidí se od toho samo od sebe zrazuje, ale dělají chybu. Půjčit dodávku je rozhodně lepší než si ji koupit. Pokud ji teda člověk nevyužije v normálním životě často, tak to ani nemá smysl. K půjčení dodávky stačí vlastně jen tři věci – občanský průkaz, řidičský průkaz a kauce. Kromě toho půjčovny dodávek obvykle požadují věk dvacet jedna let a k tomu praxi v řízení minimálně dva roky. Pokud je zákazník živnostník, tak musí přijít jednatel, případně mít úředně ověřenou plnou moc, nejlépe notářsky. Kromě toho je nutné připravit si i finanční hotovost, a to nejen na půjčení dodávky, ale také i vratnou kauci, zde v případě pěti tisíc.

Ve firmě se dá vozidlo vyzkoušet

Jestliže se zákazník rozhodně pro zapůjčení dodávky u firmy, která se tímto druhem služeb zabývá, tak pokud požádá o zkušební jízdu, tak by mu to měla solidní firma umožnit. V prodejnách aut se to dělá běžně, avšak není to výjimečné ani u firem, které půjčují dodávky. Je o ale na domluvě, v některých případech to možné není, ale při určité domluvě by se to dalo.

Ohleduplnost k životnímu prostředí

Je to snadné. Když si dejme tomu deset lidí vezme jednu společnou dodávku, tak ušetří na autech, které by si normálně museli vzít. Moc dobře lidé vědí, jak ty výpary z aut škodí v přírodě, tak aspoň tímhle způsobem nějak šetřit ten náš svět. Kromě toho se ušetří i pohonné hmoty a další náklady, které u cestování bývají velmi často nákladné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *