S defektem pneumatiky pospěšte do pneuservisu Praha Michle

S defektem pneumatiky pospěšte do pneuservisu Praha Michle

Pokud došlo na pneumatice vašeho vozu k defektu, pravděpodobně jste ji zalepili nebo nechali zalepit. Řešení tohoto mechanického poškození má však svoje úskalí. A proto je vždy lepší uvažovat o návštěvě pneuservisu Praha Michle a mechanicky poškozené pneumatiky (tedy pneumatiky s defektem) si nechat vyměnit. Na první pohled se sice může zdát, že půjde o výměnu “předčasnou”, zejména v případě, že jste toho na defektní pneumatice doposud mnoho nenajezdili. Podle pneuservisu Praha 10 však další používání zalepené pneumatiky má svá úskalí. Existují dokonce výrobci pneumatik, kteří tento přístup přímo nedoporučují.

Defekty na pneu u motocyklů neopravujte

Pneu servis Praha nahlíží na používání pneumatik s opraveným defektem zejména podle toho, o jakou velikost poškození se jednalo. Rozhodně netrvejte na tom, aby byla pneumatika opravována opakovaně – zejména ne v případě, když jsou defektní místa blízko vedle sebe.

A jak je to s pneumatikami u motocyklů? Ty by se podle bazar pneu Praha neměli opravovat vůbec. Vždy je třeba je vyměnit, například zánovní použité pneumatiky z pneu bazaru.

S “boulí” na pneumatice nejezděte

Když nastane situace, že se vám díky mechanickému poškození vytvoří na pneumatice boule, rozhodně s takovou pneumatikou dále nejezděte. Navštivte pneuservis Praha 10 a nechte si pneumatiku ihned vyměnit, třeba za kvalitní použitou pneu.

Kvalitní použité pneumatiky za rozumnou cenu

Pneuservis Praha Michle vám nabízí kvalitní použité pneumatiky za rozumnou cenu. Rozhodně vás tedy nezruinuje, pokud místo poškozené pneumatiky necháte vyměnit rovnou obě pneumatiky na nápravě. Při té příležitosti vám bude provedena geometrie kol Praha, tedy 3D geometrie (chcete-li laserová geometrie) a seřízení sbíhavosti. Nikdy není od věci požádat také o test brzd, test tlumičů a test podvozku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *