Potřebujete test brzd?

Potřebujete test brzd

Zdá se vám, že vaše auto začíná mít problém s brzdami? Objednejte si test brzd, testy tlumičů a 3D geometrii za pouhých 300 Kč. Ano, tato zanedbatelná částka vám napoví:

  • zda je vaše auto v kondici, nebo potřebuje vyměnit brzdové destičky, případně brzdové kotouče;
  • zda nastal čas na seřízení sbíhavosti kol, tedy na provedení laserové geometrie;
  • zda tlumiče (po provedení testu tlumičů) vašeho vozu ještě pořád plní funkci, která jim náleží.

Dostaňte vůz znovu do kondice

V případě, že se znatelně zvýšila brzdná dráha vašeho auta, neměli byste test brzdových kotoučů odkládat. I když není nikde stanoveno, jak často se má test brzd, ale i sbíhavost kol provádět, učiníte-li tak minimálně jednou do roka, v žádném případě neuděláte chybu. Brzdy vám za pár korun otestují v pneuservisu Praha 10. V případě, že nebude vše ok, pokud to bude možné pneuservis Praha Michle vám brzdný systém na místě opraví. Zkušení automechanici a profesionální vybavení pneu servisu Praha 10 jsou zárukou, že se váš vůz dostane opět do kondice.

Pro všechny z Prahy 10 a okolí

Jak už z názvu firmy pneu-novak.cz vyplývá, zabývá se tento bazar pneu Praha (mimo výše uvedené) prodejem nových, ale i použitých pneumatik. Použité pneu zde pořídíte maximálně za polovinu ceny nových pneumatik. Dokonce nemusíte pořizovat ani celou sadu těchto pneumatik. Potřebujete-li pouze jednu pneumatiku, není to žádný problém. I tu můžete nechat svému vozu rovnou nazout.

Pneuservis Praha Michle je zde pro všechny, kteří potřebuji přezout pneumatiky, koupit nové nebo použité. Pokud bydlíte na Praze 10 nebo v jejím okolí a vaše auto má poškozené pneumatiky, vydejte se do bazaru pneumatik, kde vám poškozené pneumatiky opraví, nabídnou vám použité z pneu bazaru, nebo si budete moci pořídit nové. Najdete zde také geometrii Praha 10, pomoc při řešení nedobré sbíhavosti kol, vyřešení problému s brzdami, test tlumičů Praha, test podvozku a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *