Levné půjčení dodávky Ford Transit

Naše firma se zabývá dlouhodobým i krátkodobým pronájem dodávek a užitkových vozů do 3, 5 tuny. Důvody pro půjčení mohou být různé, ať už jste podnikatel či soukromá osoba a dodávku potřebujete pro firemní či osobní účely, nic není problém. Často si lidé půjčují vozy také na stěhování či převoz většího nábytku z obchodního domu.

Proč zvolit právě naši půjčovnu dodávek

Nabízíme hned několik výhod, proč si vybrat právě naši firmu a být tak v těch nejlepších rukou. V první řadě máme vysoce proklientský přístup, vaše spokojenost je naší největší odměnou. Dále také chápeme váš nabitý pracovní o osobní program, proto jsme se snažili o co nejpříjemnější otevírací dobu. Najdete nás každý den od osmi od rána do osmi do večera na našem sídle, a to včetně víkendů. Pokud by vám přeci jen ani tato doba nevyhovovala, a vy byste potřebovali zapůjčit dodávku v jiném čase, nic není nemožné. Po předchozí telefonické domluvě vám rádi vyjdeme vstříc.

Výborný technický stav půjčovaných dodávek

Garantujeme, že naše vozy budou ve výborném stavu, jelikož na to velice dbáme. Budou vybaveny navigací a dálniční známkou pro Českou republiku, jako pozornost od nás obdržíte na palubu také energetický drink. Navíc si můžete zdarma vyžádat další vybavení, které máme v nabídce a které by se vám mohlo hodit pro vaše potřeby.

Zkušený řidič či začátečník?

Řídit dodávku je něco trošku jiného, než ovládat osobní automobil. U nás se ovšem nemusí bát ani ti, kteří nemají s řízením velkého vozidla žádné zkušenosti. Nabízíme dodávky, které jsou snadno ovladatelné, mají intuitivní řízení a zvládne je opravdu každý. Stejně tak máme ale vozidla, která naopak vyžadují zkušeného řidiče.

Naši odborníci vám rádi poradí, jaký vůz pro vás bude nejlepší. Se vším vás seznámí, informují o důležitých věcech a předají dodávku. V případě potřeby je samozřejmostí asistenční služba, kterou můžete využít nonstop. Budeme se těšit na vaši návštěvu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *