Jak nám Easyrent zachránil rodinnou dovolenou

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a naší rodině se rozhodně nevyhýbá! Jen tak se mohlo stát, že těsně před letošní rodinnou dovolenou odešlo naše autíčko na věky do věčných lovišť a protože na účtu nebyl dostatek financí na nákup nového, vypadalo to, že sny o pohodové rodinné dovolené skončí v nenávratnu. Tedy až do chvíle, než jsem se dozvěděl o službách společnosti Easyrent, která naší rodině vytrhla trn z paty!

Stačil jediný telefonát a vůz Opel Mokka X byl naší rodině do pár hodin na celých 14 dní k dispozici k dispozici! Za velmi sympatickou cenu jsme se nakonec mohli vydat na cestu novějším a prostornějším autem, než bylo naše vlastní. Vždyť vůz je vybaven i adaptivními světlomety s LED technologií a dalšími vychytávkami, k nimž patří parkovací senzory nebo tempomat. Svého dočasného majitele rozhodně nepřivede na buben již díky tomu, že jeho spotřeba je jen 5 litrů na 100 kilometrů.

Nelze se divit, že toto auto zatoužila řídit i moje manželka, což při pronájmu vozidla od Easyrent nepředstavuje sebemenší problém. Na nájemní smlouvu je totiž možné zapsat větší počet řidičů, a to až do počtu sedadel ve vozidle. Ještě, že naše děti nemají řidičský průkaz, jinak by se o řízení pravděpodobně strhla nemilosrdná válka! Již tak pohodlnou cestu zpříjemnila skutečnost, že vozidlo je vybaveno dálniční známkou, takže není nutné ztrácet čas kodrcáním po okresních silnicích.

Po návratu z dovolené, kde si chce člověk především odpočinout, jistě potěší, že kompletní vyčištění a uvedení vozidla do původního stavu zajistí za malý příplatek pronajímatel. Nám tak po dovolené zůstala jediná starost, a to seznámit své známé a příbuzné s tím, jak Easyrent funguje, protože zvědaví sousedé, kteří nás viděli odjíždět pryč, v čase naší dovolené stačili rozhlásit po okolí, jak fajnové a drahé jsme si koupili auto!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *