Tuning samolepky – zkrášlete si auto podle vašich představ

Rychle pruhy sachovnice

Chcete si vylepšit styl vašeho vozu nebo třeba upozornit ostatní na to, že jste začínající řidič nebo že v autě vezete dítě? Pak jsou tuning samolepky to pravé řešení pro vás. Existuje nepřeberné množství samolepek na auto, stačí si jen vybrat.

Informativní samolepky

Asi nejznámější jsou samolepky, které upozorňují ostatní účastníky provozu na omezenou rychlost vašeho vozu nebo přívěsu. Dále samolepky, které upozorňují na to, že jste čerstvými absolventy autoškoly a patříte tak mezi začátečníky – což označuje písmeno Z nebo že vezete v autě dítě. Není od věci informovat ostatní řidiče, že jste začátečník, v některých případech to může hodně pomoci nebo dokonce i zabránit nehodě.

Stylové nálepky promění vaše auto

Chtěli byste vzhled svého auta dostat na jinou úroveň? Tuning samolepky doslova vytuní vaše vozidlo a dají mu úplně nový kabát. Samolepky na auto se vyrábějí z odolných a kvalitních materiálů, které stoprocentně obstojí v exteriéru. Odlišíte se od ostatních účastníků silničního provozu na hodně dlouho. Jen pozor při mytí vozidla. Nikdy nemyjte plochu se samolepkou vysokotlakým čističem – vapkou. Mohla by se tlakem vody poškodit.

A jak samolepky lepit?

Lepená plocha musí být nejprve řádně očištěná a odmaštěná. Teplota při lepení samolepky by měla být mezi 15 – 25 stupni. Teplo zvyšuje přilnavost lepidla na fólii. Při nižších teplotách zase lepidlo na lepenou fólii nereaguje. Menší samolepky, které mají 10 – 30 cm můžete lepit klidně na sucho bez pomoci vody. Ty větší samolepky 30 – 100 cm už vodu potřebují. Na připravenou plochu, na kterou budete nálepku lepit, musíte nejprve nastříkat rozprašovačem vodu. Vodu je pak potřeba nastříkat také na lepící stranu samotné nálepky.

I vaše auto se může během chvilky zcela proměnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *