Spousta aut na našich silnicích má špatnou geometrii kol

Spousta aut na našich silnicích má špatnou geometrii kol

Statistiky týkající se geometrie kol vysílají varovná zjištění. Téměř každé druhé auto na našich silnicích má špatnou geometrii kol. Přitom právě na ní, kromě jiného, záleží bezpečnost jízdy. Minimálně jednou za rok byste proto měli navštívit pneuservis Praha 10 a nechat si udělat 3D geometrii. Jednou ročně však může být málo. Pokud se vám během jízdy začne zdát, že auto táhne doprava, nebo naopak doleva, že volant jaksi podivně vibruje, zajeďte do pneuservisu Praha raději okamžitě. Pokud se objednáte online, nebudete muset dokonce ani příliš dlouho čekat. Laserová geometrie Praha vám pomůže odstranit špatné chování vozu, které na vás a vaši jízdu určitě nemá pozitivní vliv.  V pneuservisu Praha Michle dají váš vůz opět do lajny.

Pneumatiky, jejichž pořízení vaši kapsu nezruinuje

Bojíte se vyměnit silně ojeté a nekvalitní pneumatiky za nové, protože by to byla velká díra do vašeho rozpočtu? Nezoufejte! Existují možnosti, jak si pořídit pneumatiky bazar, které jsou kvalitní a budou ještě dobře sloužit. I na to (kromě již zmiňované laserové geometrie, testu brzd, testu tlumičů a testu podvozku) pamatuje pneuservis Praha Michle. Pravidelné výměny pneumatik respektive jejich přezutí totiž čeká na většinu z nás každý rok. Do určité míry se mu vyhnout pouze ti, kteří používají celoroční pneumatiky. I když těžko říci, zda právě celoroční pneumatiky jsou tou největší výhrou. Stejně jako příprava auta na zimu, nesmí se podcenit ani ta na letní sezonu. Myslete na to, a vždy navštivte pneu bazar Praha včas.

O čem vypovídá brzdná dráha

Jakmile zjistíte, že se znatelně zvyšuje brzdná dráha vašeho auta, případně jeho kola podkluzují nebo podivně škubou, je na místě provést test brzdových kotoučů. Nečekejte, až vás na cestě potkají nějaké nepříjemné komplikace a nechte si provést test brzd, ale také test tlumičů Praha a laserovou geometrii Praha včas. Vždy je lepší přijít na kontrolu „zbytečně“ než pozdě. Pneuservis Praha Michle se těší na vaši návštěvu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.