Dárky pro muže zaměřené na automobily

Obdarovat muže něčím originálním a nápaditým, z čeho bude mít radost, to není nic jednoduchého. I když se spousta z nich tváří nadšeně z nové košile nebo kosmetiky, pravda je obvykle někde jinde. Chcete-li svého manžela, partnera, otce či kamaráda překvapit něčím skutečně netradičním, přinášíme vám několika nápadů.

Po přečtení tohoto článku totiž zjistíte, že i dárky pro muže mohou nabývat nevšedních a nezapomenutelných podob. Pojďte se o tom přesvědčit…

Škola smyku plná adrenalinu

Jen málokterý muž by netoužil po rychlosti, nebezpečí a zvýšené dávce dobrodružství. A právě tyto pocity může vyvolat zážitek. Ano, zapomeňte na kupování hmotných věcí a darujte něco zcela jiného.

Typickým příkladem je škola smyku, při níž se pánové nejenom pobaví, ale zároveň získají dostatek zkušeností, jak si poradit s neovladatelným vozem na mokré vozovce. To všechno samozřejmě pod záštitou profesionálů, včetně teoretického školení.

Zážitek trvající osm hodin, jehož zakončením bude osvědčení o absolvování bezpečné jízdy.

Co takhle jízda ve Ferrari?

Školou smyku to bezpochyby končit nemusí. Mnohem větší dávku adrenalinu lze zažít při jízdě ve Ferrari 488 Spider, která trvá 15 – 40 minut, a to včetně instruktáže. Možná se ptáte, kde vlastně můžete jízdu takovým sporťákem objednat? I na to existuje velice jednoduchá odpověď.

Zaměřte se na specialistu na zážitky, kterým je společnost Allegria. Ta kupříkladu tento zážitek prezentuje na svých internetových stránkách https://www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-ferrari-488-spider.

Tím samozřejmě automobilové zážitky rozhodně nekončí. Jako dárek pro muže máte možnost zvolit jízdu v Humvee, vozem McLaren nebo mu darujete sprint na letišti v automobilu Ford Mustang Shelby. V tomto směru se meze určitě nekladou a vy máte bezpočet šancí, jak zaujmout obdarovaného muže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *