Spanilá jízda Hummerem nebo ve Ferrari? Může být!

Vozy, jako je Hummer a Ferrari nepatří zrovna k cenově nejdostupnějším. Pakliže i přesto sníte o tom, že se v takovém automobilu budete prohánět, vaše přání se stane realitou. Podepsána pod ní bude profesionální firma na zážitky s názvem Allegria.

Právě v její produktové nabídce vás osloví například jízda Hummerem, v rámci níž okusíte, jak vypadá pořádně bahnitý terén. Poznáte, jaké je to prodírat se nepřístupným terénem a co si představit pod pojmem nezadržitelný adrenalin.

Vyzkoušíte offroadovou jízdu na vlastní kůži a přesvědčíte se o jízdních schopnostech auta do nejmenšího detailu.

Ani jízda ve Ferrari nezklame

Prožíváte-li život na plné pecky, pak bude vaše volba jednoznačná. Žádný terén, nýbrž absolutní špička v oblasti sportovních vozů. Je to samozřejmě jízda ve Ferrari. V kultovním sporťáku, který vám přinese nezapomenutelný zážitek z rychlosti.

Okusíte, jaké je to krotit 570 koní pod kapotou, s nimiž z 0 na 100 km/hod. zrychlíte za 3,4 s. To už je pořádná porce adrenalinu, jež je připravena pro opravdové chlapy.

jizda ve ferrari

Originální dárek pro blízké

Výše zmíněným nemusíte obdarovat pouze sebe sama. Jízda Hummerem nebo jízda ve Ferrari představuje i velice originální dar. A pokud si náhodou nevíte rady s volbou vhodného zážitku? Vyřešíte toto dilema s pomocí univerzálních dárkových poukazů, které naleznete na internetovém portálu http://www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.

Hodnota voucheru se pohybuje od 1 000 Kč do 10 000 Kč, takže záleží pouze na vás samotných, kolik peněz do svých blízkých a přátel chcete investovat.

Připravte si na léto skutečné dobrodružství a pořiďte si jej už nyní s dostatečným předstihem a za bezkonkurenční ceny. Platnost takového poukazu je obvykle několik měsíců, takže máte spoustu času, naplánovat si nezapomenutelnou jízdu snů. Neváhejte a vyjeďte vstříc zábavě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *