Sériová kovovýroba ve firmě STEELTEC CZ

Svařování, broušení, lisování, obrábění a další činnosti podobného typu. To je na první pohled klasická strojírenská výroba, kterou vyžaduje velké množství zákazníků. Pokud se řadíte mezi ně a poptáváte velkosériovou kovovýrobu, určitě vás svým portfoliem nadchne společnost STEELTEC CZ sídlící v Třinci.

Ta je specialitou v tomto oboru a své nadstandardní služby nabízí již od roku 1991. Dříve pod obchodním názvem GARDENA  Třinec, s.r.o. A co všechno vám tento subjekt s více, jak 25 let dlouhou historií zajistí?

Velkosériová kovovýroba všeho druhu

Oslovíte-li tuto firmu, domůžete se velice komplexní nabídky od A až do Z. Tzn., že vám bude poskytnuta pomocná ruka při samotném vývoji produktu, přes jeho profesionální výrobu, až po výsledné zkompletování, zabalení a dodání na přesné místo určené zákazníkem.

Kovovýroba má několik fází a procesů, jež probíhají na vysoké úrovni v moderně zařízené hale a s pomocí špičkových nástrojů.

  • Práškování
  • Broušení
  • Poloautomatické a robotické svařování
  • Lisování

Nad všemi těmito činnostmi navíc dohlíží zkušení a proškolení zaměstnanci. Ti přispívají taktéž k výsledné kvalitě práce.

Prášková lakovna s předúpravou

Velkou pýchou společnosti STEELTEC CZ je například plně automatická prášková lakovna WAGNER, s pomocí níž lze realizovat spoustu povrchových úprav. Od galvanického zinkování, přes chromování, mědění, až po kalení.

To vše v několika fázích tak, aby bylo dosaženo maximální kvality. Tímto způsobem je možné ošetřit předměty dostatečně velkých rozměrů a hmotnosti.

Hledáte-li strojírenskou výrobu, obraťte se na specialisty v oboru, u nichž naleznete ideální spojení precizní práce a zajímavých cenových nákladů. Důvěřujte společnosti STEELTEC CZ, která zhmotní vaše představy o konkrétním výrobku do finální a reálné podoby. Přesvědčte se o tom sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *