Renault Mégane Grandtour – spolehlivý rodinný kombík

Chcete-li si dopřát spolehlivý, bezpečný a výkonný rodinný vůz, pak pro vás máme dobrou zprávu. Přesně takový charakter má nový Renault Mégane Grandtour. Určitě se do něj zamilujete na první pohled, představuje totiž spojení veškeré moderní technologie a luxusního designu.

Bude vaším věrným partnerem v rušném městě, ale zároveň vás nikdy nezradí ani při dlouhých jízdách, a to vše ve velkém komfortu. Mégane Grandtour nabízí maximální prostor interiéru pro cestující. Zadní opěradla, včetně opěradla spolujezdce, můžete podle dělení 2/3 – 1/3 skládat. K dispozici vám bude rovná podlaha, boční úložné prostory a nepřekonatelná délka 2,7m.

Mégane Grandtour je vyrobený tak, aby bylo o vaši bezpečnost postaráno jak se sluší a patří.  Systém 4CONROL ovládá automaticky jednotlivá kola vždy tak, aby vůz stabilně a bezpečně seděl na každém povrchu. Dalším důležitým systémem, kterým je vůz vybaven, je Visio. Zajistí vám asistenci při cestě rozpoznáváním dopravních značek, varováním o překročení rychlosti nebo před vybočením z jízdního pruhu. Vůz je samozřejmě také schopný vyhodnotit situaci s předstihem a v případě hrozící nehody automaticky uvede do provozu brzdy.

Líbit se vám bude také dvojspojková převodovka EDC, účinné posilovače řízení, osvětlení interiéru a řada automatizovaných funkcí. Vše si můžete naladit dle vašeho jízdního stylu.

Nejmodernější motory

Vozy Renault Mégane Grandtour se mohou pyšnit nejmodernějšími motory. Jejich výkonnost je 110, 130, ale i 250k. Jejich nespornou výhodou je fakt, že pracují s minimální hlučností a hlavně s minimální spotřebou. Motorizace Energy dCI 110 využívá skvělý systém Stop & Start. Vzhledem k automatickému vypínání motoru v době nečinnosti se dostává spotřeba na zázračně nízkých 3,7 l/100 km. Srdce milovníků adrenalinu zaplesají s motorem Energy TCe 205 EDC, který má automatickou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku EDC.

Co je důkazem toho, že je Renault opravdu velmi kvalitní značka? Záruka 5 let. Smluvní záruka obsahující komplexní asistenční služby vyprší uplynutím pěti let od okamžiku, kdy byl vůz předán zákazníkovi. Tento fakt jenom potvrzuje vysokou úroveň vozů Renault a vy už máte zcela určitě jasno o tom, jaké auto si budete pořizovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *