Pneumatika Galaxy vás podrží v terénu na sněhu, dešti i na blátě

prémiová radiální pneumatika vhodná na traktorbagry

Pokud ještě máte na paměti rčení Poručíme větru, dešti, pak vězte, že pneumatika Galaxy vám toto přání beze zbytku splní. Pneu Galaxy je koncipována na traktorbagry a podobná strojní zařízení, na které se internetový prodejce soustředí. Jedinečné pneumatiky se nyní prodávají za zvýhodněnou cenu, kdy při koupi dvou kusů můžete ušetřit více než šest tisíc korun. A to se skutečně vyplatí! Pneumatika Galaxy 480/80 R 26 16A8 Multi Tough Radial (18,4-26) má skvělé parametry, jež ji předurčují k celoročnímu užívání.

Pneu Galaxy si přeje každý majitele traktorbagru

Výměna pneumatik je záležitostí, která dokáže notně potrápit běžného motoristu, natož řidiče nákladního či strojového vozu. Pneu Galaxy splňuje veškeré předpoklady pro celoroční užívání bez nutných výměn. Prémiová radiální pneumatika pro traktorbagry má vysokou odolnost proti nepříznivým klimatickým podmínkám, pyšní se dlouhou životností. Její design se hodí jak do různých terénů, ale dovede se krásně přizpůsobit i tvrdým podkladům. Stroje s těmito dušemi se budou hladce pohybovat v rozbahněném terénu, na sněhu, ale i na silnici a komunikaci. Není problém v přejíždění z podmáčeného povrchu na rovnou vozovku.

Galaxy pneu mají nesměrový dezén

Díky tomu, že se Galaxy pneu pyšní nesměrovým dezénem, mají perfektní trakci pohybu směrem vzad i dopředu. Couvání, popojíždění, časté měnění směru zvládají Galaxy pneumatiky s absolutní bravurou. Nač se tedy trápit s běžnými dušemi, když vám kompaktní pneumatiky Galaxy prokážou stoprocentní službu, a navíc za rozumnou cenu?! Pořízením více sad na specializovaném e-shopu si můžete snadnou ušetřit na další sadu úplně zadarmo. Propočítejte si nabídky z jiných internetových obchodů, a okamžitě zjistíte, že opravdu ušetřit se dá pouze na jediném místě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *