Venkovní úklidová technika značky Multicar

Menší multikára je zapotřebí pravděpodobně v každém městě, dnes už i v menších firmách, které využívají potenciál těchto kompaktních vozidel. Jestliže uvažujete o nákupu takového zařízení, určitě vsaďte na léty prověřenou kvalitu. Ta je obvykle spojena s dostatečným výkonem, dlouhou životností a spoustou praktických nadstaveb.

Ideálním řešením jsou výrobky Multicar. Ty v České republice prodává výhradní dovozce společnost Unikont Group s.r.o., a to již od roku 2005. Profesionální zázemí německých multikár, pro něž naleznete velice bohaté uplatnění.

Kompaktní nosiče nástaveb a transportéry

Vzhledem k tomu, že uvedený výrobce má s tímto segmentem více, jak osmdesátileté zkušenosti, buďte si jisti, že za dosti přijatelnou cenu získáte nadstandardní kvalitu. Mezi oblíbené modely patří tyto tři.

  • Multicar M27
  • Multicar M30
  • Multicar TREMO

To je však teprve základ vámi pořizovaného vozítka. K němu si totiž lze pořídit velké množství nadstaveb, jejichž počet překračuje neuvěřitelné číslo „100“. Venkovní úklidová technika, která vám pomůže při pracovních úkonech za každého počasí a ve všech ročních obdobích. Multikára má skutečně široké užití.

multicar

Vybírejte jen ty nejlepší multikáry

Vsaďte na absolutní špičku v tomto oboru. Využívejte moderní transportéry vznikající v německém závodu Waltershausen. Obraťte se na specialisty v podání společnosti Unikont Group s.r.o., jež vám pomohou s adekvátním výběrem.

Zakoupením výrobku značky Multicar to samozřejmě nekončí. Vedle bohatých modifikací jednotlivých nadstaveb vám budou pravidelně dodávány originální díly, včetně špičkového servisního zázemí. A to jak záručního, tak pozáručního.

Když multifunkční stroj uvedeného typu, tak jedině multikára od tohoto dodavatele. Užitkové vozítko, které si nebudete moci vynachválit, a nenechá vás ve štychu za žádných okolností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.