Přiblížení Škody Karoq

Od té doby co se u prodejců objevila Škoda Karoq, stala se rychle velmi oblíbenou. Karoq je menší SUV ale svými vlastnostmi může v klidu konkurovat většímu Kodiaqu. A to je jistě velmi lákavé. Pojďme se nyní podívat, jak si Karoq vede na silnici.

Jízdní vlastnosti

Velmi často se setkáváme s názorem, že je Karoq velmi zajímavou volbou místo klasické Octavie. Je to zejména kvůli velkému prostoru a komfortu, který nabízí. Je tak více než vhodný pro rodinu s dětmi.

Při první jízdě vás jistě překvapí zajímavě nastavený podvozek, jež dodává charakter. Nejčastěji můžete asi potkat verzi 2.0 TDI s výkonem o 150 koní. To je také spojeno s až sedmistupňovou převodovkou a pohonem čtyřech kol. Mimo tyto turbodieselové verze jsou k dispozici také ty benzínové. Mezi ty patří litrový tříválec a čtyřválec shodně o 150 koních.

Velkou předností vozu je příjemná dynamika a zejména spotřeba, jež je okolo 7 litrů na 100 kilometrů. Zrychlení sice není tak ohromující (stovka za 9,3 sekundy). Karoq však sportovní ambice nemá.

Interiér a více

Těšit se můžete na elegantní interiér ve světlé kůži s polohovatelnými opěrkami. Takto osazené jsou dokonce i zadní sedadla. Digitální přístrojovka je skvěle nastavená tak, aby bylo možné ji bezpečně obsluhovat i při jízdě. Najdete tu intuitivní ovládání navigace, multimédia, propojením s telefonem… zkrátka vše, co v dnešní době potřebujete.

Pro více informací o nové Škodě Karoq přejděte na https://www.auto-poly.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *