Poznejte operativní leasing na vlastní kůži

Dlouhodobý pronájem vozového parku, to je překlad operativního leasingu, který přináší široké možnosti především živnostníkům a majitelům firem. Praktické a ekonomicky zajímavé pořízení nových vozů, o něž se při nadstandardních službách nemusíte téměř vůbec starat.

Fixní měsíční splátka, jejíž výši vám prozradí operativní leasing kalkulačka. Jednoduchý online formulář, jehož výstupem budou náklady na nákup, správu a ostatní věci týkající se konkrétních automobilů. To vše a mnohé další vám v hojném zastoupení prezentuje společnost HERTZ Lease, jež patří k dlouhodobým odborníkům.

Subjekt s mobilitou po celé Evropě, spokojenými zákazníky a individuálním přístupem.

Dlouhodobý pronájem vozidel a jeho výhody

Vsadíte-li na výše uvedený operativní leasing, určitě počítejte s nulovým rizikem poklesu zůstatkové hodnoty vozů, velkoodběratelskými slevami, pravidelným reportingem a komplexní správou. Ano, pokud si připlatíte i za tyto činnosti, nemusíte se starat o servisní úkony ani přezouvání pneumatik. Jednoduše vše od A až do Z.

Nadstandard je u společnosti HERTZ Lease označován, jako Full-service operativní leasing a nabývá těchto podob.

  • Zákonné a havarijní pojištění
  • Provoz elektronické knihy jízd
  • Dálniční poplatky a silniční daň
  • Nepřetržitá asistenční služba a mnohé další

operativni leasing

Zapomeňte na jednorázové a vysoké náklady s pořízením vozu

Operativní leasing kalkulace vás přesvědčí o tom, že tento model pořízení vozového parku je určitě zajímavou alternativou oproti klasickému nákupu nových vozů. Ve finále se totiž nemusíte starat ani o prodej vámi využívaných automobilů. Zkrátka vše potřebné šité na míru zákazníka.

Zvolte si libovolný dopravní prostředek, ať už je to dodávka nebo osobní luxusní vůz. Sdělte své požadavky firmě HERTZ Lease a ta vám připraví neodolatelnou nabídku na operativní leasing.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *